יישור מכות פח | אלומה PDR

יישור מכות פח

מזדה, מיצובישי, הונדה או כל מותג רכב אחר, בכל רכב שעליו אנו מביטים אנו רואים למעשה פח צבוע. ופח, איננו הדבר הכי עמיד בעולם. אם פח מקבל מכה, הוא מתעקם. הוא יכול להתעוות אפילו אם פוגעים בו כדורי ברד. פח ניזוק אם פוגעים במכונית אחרת, למשל דלת שנפתחת בחניה, מהמכונית שליד. אך אל דאגה. יש שיטה מצוינת לביצוע יישור מכות פח. חברת אלומה מתמחה בביצוע תיקון מכות פח ברכב, מכל הסוגים. תיקון מכות ברכב גם אם יש מעיכה גדולה על מכסה המנוע, על הגג וכיוצא בזה. זוהי שיטה של תיקון מכות ללא צבע. כל מה שרציתם לדעת על יישור מכות פח, פנו לחברת אלומה וקבלו שירות מסור.

תיקון מכות פח ברכב

כאשר ניגשים אל יישור מכות פח צריך לבצע את המלאכה בעדינות. אי אפשר לבצע תיקון מכות פח ברכב אם סתם מפעילים כוח, בלי מוח. עובדי חברת אלומה מתמחים בביצוע תיקון מכות ברכב במיומנות חסרת פשרות. בשיטת תיקון מכות ללא צבע משיגים תוצאה נהדר, ויש הוכחה מאוד פשוטה. לאחר יישור מכות פח מקבלים אחריות על העבודה. אחריות ל-5 שנים, לא פחות!

תיקון מכות ברכב

כדי להשיג יישור מכות פח כמו שצריך נעזרים עובדי חברת אלומה במכשירים מיוחדים. מכשירים שיכולים לבצע תיקון מכות פח ברכב מהצד הפנימי או מהצד החיצוני. הרעיון של תיקון מכות ללא צבע הוא פשוט. כאשר מתייחסים נכון לכל פגיעה בפח, אפשר ליישר בלי שצריך אחר כך לצבוע. באם הנזק הראשוני לא שרט את הצבע, אחרי תיקון מכות ברכב לא צריך סתם לצבוע. כך מקבלים יישור מכות פח ברמה אחרת.

תיקון מכות ללא צבע

חיפשתם יישור מכות פח באחריות? ביכולתכם להזמין תיקון מכות פח ברכב באחד הסניפים של חברת אלומה. ניתן להזמין תיקון מכות ברכב בתיאום עם חברת הביטוח. מספק שיש לכם ביטוח מקיף, תוכלו להזמין תיקון מכות ללא צבע במחיר משתלם (רק השתתפות עצמית). יישור מכות פח בשיטה ייחודית והרכב שוב פעם נראה כמו חדש. חברת אלומה, תמיד לשירותכם.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס