יישור פח בשיטת pdr | אלומה PDR

יישור פח בשיטת pdr

בחברת אלומה מתמחים בתיקוני רכב מסוג מאוד מיוחד. במקום לא מבצעים את כל תיקוני הרכב והפחחות אלא שיטה מאוד מיוחדת שנקראת יישור פח בשיטת pdr. הפעם נרצה לספר לכם מה כל כך מיוחד בשיטה הזאת ולמי היא מתאימה. נבין מהי המשמעות של יישור פח נזקי ברד. מה זאת אומרת יישור פח על יבש. למה הכוונה כשאומרים ישור לחיצות פח ועוד הרבה יותר אודות יישור פח בשיטת pdr.

יישור פח נזקי ברד

אז ככה, חברת אלומה מבצעת בראש ובראשונה יישור פח בשיטת pdr, במשמעות של יישור פח נזקי ברד. כלומר אם הרכב שלכם ניזוק בשל ברד, ולא משנה באיזה היקף, שיטה זו מתאימה לכם. ביצוע העבודה נעשה בשיטת יישור פח על יבש. אפשר לקרוא לזה גם ישור לחיצות פח בלי צביעה. וחשוב לציין כי יישור פח בשיטת pdr הינו פעולה המוכרת על ידי חברות הביטוח.

יישור פח על יבש

מלבד העובדה כי יישור פח בשיטת pdr נחשב למתאים לטובת יישור פח נזקי ברד, הוא מתאים גם במקרים נוספים. כאשר דרוש יישור פח על יבש (כשאין נזקי צבע), ישור לחיצות פח יתאים מאוד. בין היתר, יישור פח בשיטת pdr מתאים לתאונות קלות ללא שריטות, כיפוף בשל דלת שפגעה בחניה, כיפוף פח מכל סיבה.

ישור לחיצות פח

המומחים של חברת אלומה מומחים בביצוע יישור פח בשיטת pdr בכל סוגי הרכבים. הביקוש לשירות גדול כל כך, עד שבכל פעם לאחר שפורצת סופת ברד, נפתחות נקודות תיקון נוספות. כלומר, יישור פח נזקי ברד נעשה לא רק בסניפים הקבועים אלא גם בסניפים זמניים. עוד חשוב לציין כי יישור פח על יבש לא רק ממומן על ידי חברות הביטוח (לבעלי ביטוח מקיף). השירות החשוב של ישור לחיצות פח גם לא מביא להורדת ערך. יישור פח בשיטת pdr לא מצריך תיקוני צבע כלומר הוא מחזיר את מצב הרכב לתיקונו, ללא סימנים כלשהם לכך שהיה קודם תיקון. לאחר העבודה ניתנת אחריות ללקוח, לכמה שנים על ידי חברת אלומה. לפרטים ושירות, פנו לצוות אלומה.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס