מגן שריטות לרכב | אלומה PDR

מגן שריטות לרכב

איך ניתן להגן על הרכב מפני שריטות? שריטות מופיעות כמעט בכל רכב בגלל סיבות רבות, אך זהו לא מצב נתון שחייבים לקבל אותו. באמצעות ציוד מקצועי וחומרים מיוחדים ניתן להדביק מגן שריטות לרכב ולשמור על מראה הרכב חדש וחלק. את המגן נגד שריטות מדביקים אנשי צוות מיומנים בהתאם לגודל וסוג הרכב. ניתן להדביק ציפוי מגן לכל הרכב או לבחור חלקים מסויימים ברכב המועדים לשריטות.

מגן שריטות לרכב המתאים לרכבי יוקרה

אם אתם מחזיקים ברכב של אחד המותגים היוקרתיים, כדאי לכם לדעת כי אתם יכולים לשמור על הרכב בצורה טובה יותר על-ידי הדבקה מיוחדת של מגן נגד שריטות. מגן נגד שריטות ישמור על צבע הרכב וכך ימנע פגיעה בערך הכספי של הרכב עקב קורוזיה, חלודה או שריטות בפח הרכב.

מגן שריטות לרכב המתאים לרכבי אספנות

בעלים של רכבי אספנות? הגעתם למקום הנכון! לאחר שעשיתם את כל המאמצים על מנת לשמר את מצב הרכב, אתם יכולים להוסיף מגן שריטות לאזורים העיקריים ברכב וכך לשמור על הצבע החדש שעשיתם לרכב, ולשמר את המראה הקלאסי והמיוחד של רכב האספנות שלכם.

להגן על הרכב לפני שיהיה מאוחר מדי

הגנה על פח הרכב חשובה לא פחות משאר חלקי הרכב. על מנת שתוכלו לשמור על ערך הרכב לאורך זמן, כדאי לשמור על פח הרכב משריטות וחריצים. כדאי לדעת כי הגנה על פח הרכב לא דורשת מכם לנסוע פחות אלא דורשת מיגון מקצועי השומר על הרכב מפני שריטות מאבנים, חצץ, ברד ורכבים המחנים על-ידכם. 

מוסך מומלץ להדבקת מגן מיוחד נגד שריטות לרכבים

אם אתם מחפשים מוסך איכותי ומקצועי המספק שירות להדבקת מגן מיוחד נגד שריטות, אתם יכולים להגיע לאחד המוסכים המקצועיים של חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להדבקה של מגן איכותי ושקוף נגד שריטות ברכב. צוות חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ מתמחים בטיפולי רכב הקשורים לתיקוני פח למניעת שריטות לפח הרכב. 

פנייה לחברת אלומה עיצוב רכב בע"מ

לפנייה לאחד ממוסכי חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ, אתם יכולים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם באתר ונציג חברת אלומה יחזור אליכם בהקדם. 
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס