מה זה PDR | אלומה PDR

מזה PDR?

PDR- PAINTLESS DENT REPAIR  (תיקון פח ללא צבע) היא טכניקה מתקדמת אשר מיועדת לתיקון מעיכות בדרגות שונות בפח הרכב וטיפול בנזקי ברד.


תיקון סוגים שונים של נזקים
שיטת Pdr מהווה כיום את אחת מהשיטות הפופולאריות בעולם לתיקון נזקי מעיכה שונים בפח הרכב ובעיקר נזקי ברד ברכב, נזקים כתוצאה מחנייה לא טובה, פגיעות בפח הרכב כתוצאה מפתיחת דלתות ברכבים שונים, השארת חותם של חפצים קטנים כמו כדורסל או כדורגל שפגעו ברכב, פגיעה בפח הרכב מעגלת סופר ואף תאונות קלות.
יתרונות בהשוואה לשיטות אחרות
היתרונות של תיקון Pdr טמונים בראש ובראשונה בעובדה שהשיטה מאפשרת לשמור על הצבע המקורי של החלקים אשר נפגעו ברכב והיא איננה מצריכה החלפה של חלקים או עבודת פחחות – מה שמאפשר לשמור על ערך הרכב למרות הפגיעה בפח הרכב. ניתן להעלים באמצעות טכניקת pdr מעיכות שגודלן נע בין מילימטרים ספורים ומגיע עד לעשרות סנטימטרים.
כמובן, שבמידה והליך הטיפול מתבצע בצורה מקצועית היתרונות יבואו לידי ביטוי גם בטיפול מהיר בעלות נמוכה יחסית.

חשיבות הניסיון והמקצועיות
שיטת Pdr מצריכה מצד הטכנאים המבצעים אותה ניסיון רב ורזומה של הכשרות ייעודיות במסגרתן הם מקבלים את הידע והכלים המאפשרים להם לבצע את הפעולה בצורה איכותית ומדויקת.
בכדי לעשות שימוש בטכניקת ה- Pdr יש צורך לעשות שימוש בכלים ייעודיים למטרה הכוללים בין היתר גופי תאורה מיוחדים אשר מאפשרים לאמוד בצורה מדויקת את הנזקים.
הטכניקה מבוססת על עקרון חידוש הגאומטריה של המעטפת כאשר לאחר איתור הנזקים יש להפעיל כוח פיזי הן מהצד הפנימי והן מהצד החיצוני.  
הכתובת הנכונה לשיטה
מוסך אלומה מתמחה בטיפול באותם נזקי ברד לרכב ונזקים נוספים אשר נגרמו לפח הרכב באמצעות שימוש באמצעות שיטת PDR. צוות הטכנאים המקצועי של החברה עבר הכשרות ייעודיות בתחום ה-pdr וברשות החברה ציוד חדשני ומתקדם לביצוע הטיפולים בכל סוגי הרכבים.

​למוסך הסדרים עם כל חברות הביטוח, כך שהתיקון מתבצע על חשבון הביטוח המקיף וכרוך בהשתתפות עצמית מינימאלית.  
כך שאם אתם מעוניינים ליהנות מטיפול מקצועי, מהיר ויעיל בנזקי פח, תוך שמירה על ערך הרכב – מוסך אלומה יהווה ככתובת הנכונה למטרה.

הטבה מיוחדת למבוטחים שלכם 50% בלבד מהשתתפות עצמית
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס