נזקי ברד לרכבים | אלומה PDR

נזקי ברד לרכבים

כשהשמים כחולים וחופי הים מלאים, נדמה שהקיץ יישאר לנצח. אבל כשחורף מגיע, מגיעים גם הגשמים. ולפעמים גם הברד מכה בעוז. לפעמים פתיתי ברד זעירים אך לפעמים גם פתיתים גדולים למדי. אז ניתן להיווכח בקיומם של נזקי ברד לרכבים. חברת אלומה מבצע תיקון בשיטה מיוחדת. שיטה שאחריה, אי אפשר לראות כי קודם לכל היו נזקי ברד לרכבים של הלקוחות. שמה של השיטה: תיקון pdr לרכבים. אתם מוזמנים להגיע לסניף לצורך תיקון pdr לרכבים בנתניה. אפשר להגיע גם לקבלת תיקון נזקי ברד לרכבים בשיטת pdr בסניפים אחרים של חברת אלומה (לרבות נקודות שירות שנפתחות במיוחד לאחר סופות ברד).

תיקון נזקי ברד לרכבים בשיטת pdr

באם יש לכם ביטוח מקיף, אתם יכולים לקבל החזר מהביטוח, בעקבות נזקי ברד לרכבים. מגיע החזר לאחר תיקון נזקי ברד לרכבים בשיטת pdr, בהתאם להערכת הנזק. תיקון pdr לרכבים יעלה לכם רק בהשתתפות עצמית, בהתאם לתנאי הפוליסה. במקרים מסוימים, ניתן להזמין תיקון pdr לרכבים בנתניה או במקומות אחרים, גם ללא השתתפות עצמית, אם הפוליסה מאפשרת. ראיתם נזקי ברד לרכבים? פנו לחברת אלומה.

תיקון pdr לרכבים

גם אם יש נזקי ברד לרכבים שנראה כי קשה מאוד לתקן, תיקון נזקי ברד לרכבים בשיטת pdr יחזיר את המצב לתיקונו. לאחר תיקון pdr לרכבים הרכב לא נראה כמעט ישר והפח לא ראה בערך מסודר. תיקון pdr לרכבים בנתניה או בסביבה מעלים את מכות הברד ומיישר את הפח באופן מוחלט. בדקו בעצמכם, תוכלו למצוא באתר של חברת אלומה תמונות של רכבים שספגו נזקי ברד לרכבים ואחר מכן טופלו בהצלחה.

תיקון pdr לרכבים בנתניה

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע תיקון נזקי ברד לרכבים בשיטת pdr? רוצים לוודא אם ניתן לבצע נזקי ברד לרכבים ברכב שלכם? שימו לב כי תיקון pdr לרכבים נועד לטפל בפח שאיננו שרוט או כאשר אין פגיעה ונזק לצבע. לשאלות, בירורים ושירות, פנו לחברת אלומה. מומחים בביצוע תיקון pdr לרכבים בנתניה. ניסיון רב במחיקת נזקי ברד לרכבים מכל הסוגים, מכל הדגמים, של כל היצרנים.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס