נזקי ברד | אלומה PDR

נזקי ברד

הברד מכה בעוז וגורר עמו נזקים. אם הרכב שלכם עמד תחת כיפת השמים בעת שברד עז ניתך ארצה אתם עלולים לגלות כי הוא ניזוק, וגרגרי הברד גרמו למעיכות של הפח. הנזק אמנם אינו חמור והוא לא משבית את הפעילות של הרכב.

אבל בכל זאת – אתם שומרים על הרכב ועל המראה שלו ורוצים ליהנות ממנו במראה שמור לאורך זמן. אז מה עושים?

השיטה המושלמת לתיקון הנזק
קיים מענה נפלא אשר יוכל לענות על הצורך שלכם, ולאפשר לכם לספק לרכב שלכם מראה חלק כפי שהיה לפני הברד. מדובר על שיטה חדשנית אשר נקראת בשם PAINTLESS DENT REPAIR ובקיצור – PDR.

המשמעות של השיטה היא תיקון פח ללא צבע. מה שאומר שהשיטה מתאימה למקרים בהם הפח נמעך אך לא נגרם נזק לשכבת הצבע. במהלך התיקון יושם דגש על שמירת הצבע כך שמלבד ליישור לא יהיה צורך בפעולה נוספת כלל.
המכשור והמקצועיות
חברת אלומה מזמינה גם אתכם לקבל שירות מושלם ליישור הפח. החברה מונה אנשי צוות מקצועיים אשר כולם עברו הכשרה יסודית בתחום יישור פח. הללו למדו את עקרונות השיטה והם מתמקצעים ומשתלמים בתחום לכל אורך הדרך. החברה מחזיקה ברשותה את כל הכלים והציוד הנחוץ המתקדם ביותר על מנת להשלים את היישור בצורה מושלמת.

האחריות
חברת אלומה חותרת לספק לכל לקוח מענה מושלם. לשם כך היא עמלה לבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר. וכדי שהלקוחות יהיו בטוחים שהפעולה בוצעה בשלימות הם מקבלים אחריות למשך חמש שנים.

מה שאומר שהחברה עומדת מאחורי העבודה שלה למשך תקופה ממושכת והלקוחות בהחלט יכולים להיות רגועים.
הסדרים מול חברות הביטוח
חשבתם שיישור פח חייב להיות סיפור יקר? זהו שלא. העובדה שלחברת אלומה יש הסדרים עם כל חברות הביטוח מאפשרת ללקוחות לקבל מענה מקצועי בהשתתפות עצמית נמוכה – בהתאם לביטוח הקיים. כמו כן חשוב לציין כי תיקוני הפח בשיטת pdr  אינם מפחיתים מערך הרכב ולא ניכרים עליו כלל. כך שלכל הדעות התיקון שווה!

הזמינות
חברת אלומה נמצאת כאן עבורכם, עם סניפים באזורים שונים ברחבי הארץ ושעות פעילות נרחבות. כמו כן מנגישה החברה את השירותים שלה לאזורים שנחשפו לנזקי ברד ומקימה סניפים זמניים בשטח.

המענה למעיכות ולנזקי ברד
אם רכבכם ניזוק, אם הנכם חפצים ליישר את הפח ולוודא כי ערכו של הרכב לא ירד אתם מוזמנים לפנות לאלומה. כאן תיהנו משירות מקצועי ומעבודה מושלמת.
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס