פחחות יבשה | אלומה PDR

 פחחות יבשה

לא רבים יודעים זאת עדיין, אבל יש כל מיני סוגים של פחחות רכב. מצד אחד, יש פחחות רטובה, כלומר תיקוני פח וגם צבע. ומצד שני, יש גם פחחות יבשה. דוגמא לפחחות מהסוג השני ניתן למצוא בשיטה שנקראת תיקון pdr. מה שמיוחד זה שניתן לבצע כך תיקון עיקומים ברכב ללא צביעה. אם יש נזק לפח של הרכב אבל אין שריטה בצבע או צבע מתקלף, הכי טוב לבצע פחחות יבשה. רוצים לדעת למי לפנות לביצוע תיקון נזקים ברכבים בשיטת pdr? חברת אלומה מומחית לתיקונים כאלה.

תיקון נזקים ברכבים בשיטת pdr

יתרון חשוב מאוד של פחחות יבשה נובע מכך שלאחר התיקון, הרכב נראה מושלם. תיקון נזקים ברכבים בשיטת pdr גם הרבה יותר חסכוני, משום שהטיפול יחסית מהיר ולא צריך להשקיע גם בצביעה. לאחר תיקון pdr לא רואים סימן לכך כי היה פח מכופף. לא ניתן לראות שום זכר למעיכה או לנזק בפח. אם אתם רוצים תיקון עיקומים ברכב ללא צביעה, המומחים של חברת אלומה, המובילים בביצוע פחחות יבשה!

תיקון pdr

פחחות יבשה ניתן לבצע למשל לתיקון של מעיכות בשל ברד. אם יש מעיכה בגג או כיפוף בדלת, אם מכסה המנוע או תא המטען ניזוק, לא צריך לחשוב פעמיים. תיקון נזקים ברכבים בשיטת pdr לתוצאות מעולות! קל מאוד להתרשם מכך שהשיטה פשוט עובדת. ניתן לראות קטלוג מקיף של רכבים שעברו תיקון pdr. ניתן לראות אילו סוגי מעיכות היו קודם לכן ואיך תיקון עיקומים ברכב ללא צביעה שיפר את המצב. ואחרי פחחות יבשה מעניקה חברת אלומה ללקוחותיה 5 שנים של אחריות על התיקון. כדאי ביותר.

תיקון עיקומים ברכב ללא צביעה

למרות ששיטת פחחות יבשה יחסית פחות נפוצה, היא עובדת מצוין. תיקון נזקים ברכבים בשיטת pdr מוכר על ידי חברות הביטוח. אם יש לכם ביטוח מקיף, אתם לא צריכים לשלם בעצמכם על תיקון pdr. כדי לדעת האם תיקון עיקומים ברכב ללא צביעה יתאים לכם, אפשר אפילו לצלם את הנזק ולשלוח לחברת אלומה סרטון לוואטספ. פחחות יבשה, רק חברת אלומה!
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס