ציפוי מגן לרכב | אלומה PDR

ציפוי מגן לרכב

מה זה ציפוי מגן לרכב? ציפוי מגן עשוי מחומר גמיש וחזק המשמש לשמירה על פח הרכב בכדי למנוע שריטות וחריצים. הציפוי המגן לפח הרכב משמש רכבים רבים בכבישי ישראל ומהווה את השיטה הפופולרית ביותר לשמירה על צבע ופח הרכב. ההגנה מפני שריטות לא נראית לעין ושומרת על הפח חדש, חלק ויפה. 

האם ציפוי מגן לפח הרכב מתאים לצבע מט או לצבע מבריק?

ציפוי מגן לפח הרכב מתאים לרכבים בכל הצבעים, והמוסך המבצע את ההדבקה של הציפוי עושה התאמה של הציפוי לסוג הרכב. הציפוי המגן מפני שריטות מתאים לכל סוגי הצבעים כולל צבע מט וצבע מבריק ושומר על צבע פח הרכב מפני חלודה וקורוזיה. 

האם אפשר להסיר ציפוי מגן לרכב?

אם החלטתם לבצע הדבקה של הציפוי המגן לפח הרכב, כדאי שתדעו שגם ניתן להסיר אותו במוסך מקצועי ללא פגיעה בצבע הרכב. הציפוי המגן מודבק באמצעות דבק מיוחד שאינו פוגע במשטח הרכב ומאפשר הורדה נקייה של ציפוי ההגנה. 

איפה מדביקים ציפוי מגן לרכב?

במוסכים מיוחדים המתמחים בתיקוני פח ומניעת שריטות, ניתן לבצע את הדבקת הציפוי לפח הרכב שלכם. מוסך מקצועי מספק אחריות על העבודה ומעסיק צוות מקצועי האמון על הדבקת הציפוי על-פי סוג הרכב שלכם.

המוסך באזור הצפון של חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ

אם אתם גרים באזור חיפה, ומעוניינים להוסיף ציפוי מקצועי להגנה על פח הרכב שלכם, אתם מוזמנים לפנות למוסך המקצועי של חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ, הממוקם ברחוב המסילה 22 בעיר נשר, קרוב לחיפה. המוסך מספק שירות מלא לציפוי כל סוגי הרכבים לכל אזור הצפון. 

המוסך באזור השרון של חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ

אם אתם גרים באזור רעננה ומעוניינים להגיע למוסך של חברת אלומה, אתם יכולים להגיע לרחוב התעשיה 21 ברעננה עם רכבכם, וצוות המוסך של חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ יתאים לרכבכם את הציפוי הטוב ביותר לפח הרכב.

קביעת תור לציפוי פח הרכב במוסכים של חברת אלומה

לקביעת התור לציפוי פח הרכב שלכם, אתם יכולים להתקשר כבר עכשיו לאחד ממוסכי חברת אלומה ולקבוע תור ליום המתאים לכם ביותר. צוות המוסך יטפל בכם במסירות.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס