ציפוי PPF לרכב | אלומה PDR

ציפוי PPF לרכב

רכשתם רכב חדש? אם אתם מעוניינים לשמור על צבע הרכב ועל פח הרכב מפני שריטות, אתם יכולים לעשות ציפוי PPF לרכב במוסך מוסמך. ציפוי PPF נחשב לאיכותי ביותר ומונע את הדברים הבאים:
 
1 - פגיעה בצבע הרכב עקב לשלשת ציפורים.
2 - פגיעה בפח הרכב עקב קורוזיה וחלודה.
3 - שריטות על פח הרכב.
4 - נזקים לצבע מפני קרני השמש. 
 
את הציפוי המיוחד PPF לרכב מומלץ לעשות רק במוסכים עם אנשי מקצוע המוסמכים לכך. הציפוי הוא דק ושקוף ואינו פוגע במראה המקורי של הרכב.

ציפוי PPF לרכב מחיר

המחיר לציפוי PPF תלוי בסוג הרכב ובמספר האזורים בהם תרצו שיהיה ציפוי. לא חובה לצפות את כל הרכב אלא אפשר לבחור אזורים ספציפיים עליהם תרצו לשמור יותר. 

על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר, אתם יכולים להגיע למוסך מוסמך באזור השרון או באזור הצפון המתמחה בציפויי PPF לרכבים חדשים וישנים. 

איפה כדאי לקבוע תור למוסך לציפוי PPF לרכב?

אם החלטתם להוסיף ציפוי PPF איכותי לרכב שלכם, הגעתם למקום הנכון! חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ מחזיקה ב-2 מוסכים גדולים באזור חיפה ובאזור רעננה ומספקת שירות למאות רכבים בכל שנה. ציפויי PPF איכותיים עושים רק עם צוות מקצועי בעל ניסיון. צוות חברת אלומה, בסניפיו השונים, בעל ניסיון רב בתיקוני פח לרכב ומניעה שלהם על-ידי ציפויים מיוחדים.

האם הציפוי ישמור על הרכב שלי חדש?

ציפוי ה-PPF נועד לשמור על צבע הרכב לאורך זמן, ולכן רכבים המצופים בציפוי ה-PPF נראים חדשים גם לאחר שנים של שימוש. 

ציפוי PPF מקצועי לרכב במוסכי חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ

חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ מציעה לכל בעל רכב להגיע לאחד ממוסכי החברה. במוסכי החברה ניתן לקבל הצעת מחיר לציפוי הרכב למניעת שריטות, קורוזיה, חלודה ופגעי שמש. צוות חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ משתמש בציוד המתקדם ביותר ובחומרים החזקים ביותר לציפוי הרכב שלכם. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים לגבי ציפויי PPF לרכבים, אתם יכולים לפנות למשרדי חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ ולקבוע יום ושעה להגעה שלכם עם הרכב למוסך. אם בחרתם במוסך של חברת אלומה, תדעו שבחרתם בטובים ביותר.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס