שיטת ואקום | אלומה PDR

שיטת ואקום

ואקום מתאר מצב שבו לא קיים גז בתוך נפח כלשהו. ניתן ל השיג זאת באמצעות שאיבת האוויר או בדרכים אחרות. בעזרת שיטת ואקום ניתן לבצע תיקונים שונים ברכב. זהו סוג מיוחד של פחחות, כלומר פחחות בואקום. אך מהי בעצם פחחות ואקום? ניתן להגדיר זאת בתור תיקון פחחות ללא צבע. כעת נסביר יותר על שיטת ואקום, שירות מיוחד שמוצע על ידי אנשי המקצוע המיומנים של חברת אלומה.

פחחות בואקום

אי אפשר לומר כי שיטת ואקום או פחחות בואקום חדשה מאוד. הרעיון הזה היה קיים בצורה מסוימת לפני שנים, אך רק בזמן האחרון היא הפכה לנפוצה (באופן יחסי). לא כל פחח מבצע פחחות ואקום ולכן, עדיין, בארץ רק מעט עוסקים בזאת. שיטת ואקום יכולה לתקן כיפופים או מעיכות בפח של הרכב בצורה מיוחדת. תיקון פחחות ללא צבע, כך שלאחר התיקון מגלים דבר מדהים. לא נותר אף לא סימן זעיר לכך שהיה קודם לכן איזה שהוא נזק בפח.

פחחות ואקום

שיטת ואקום מאפשרת ביצוע תיקון פחחות ללא צבע בטיפול חיצוני. מחברים מתקן מיוחד דמוי פטרייה, לאותם אזורים של מעיכות. עובדי חברת אלומה, שהינם בעלי ניסיון רב בביצוע פחחות בואקום מושכים את הפח החוצה. המשיכה בשיטת פחחות ואקום מחזירה את הפח למקום, בצורה מזהירה. ניתן להתרשם בתמונות עד כמה שיטת ואקום יעילה. התיקון, שלא מצריך צביעה, נראה מושלם. באתר חברת אלומה ניתן לראות תיק עבודות, צילומים של רכבים מלקוחות מרוצים.

תיקון פחחות ללא צבע

מומחי חברת אלומה מודים בגילוי לב שלא לכל מעיכה בפח תתאים שיטת ואקום. אם יש ספק לכך שניתן לבצע פחחות בואקום, הלקוח יקבל על כך את כל המידע לפני התיקון. פחחות ואקום מתאימה לתיקון נקי. כלומר, תיקון פחחות ללא צבע. כאשר אין שריטה בצבע ויש אך ורק מעיכה. אגב, שיטת ואקום יכולה לתקן גם מעיכות די גדולות. אפשרי לתקן מעיכות בדלת. אפשרי לתקן גם מעיכות למשל בגג או אפילו על מכסה המנוע וכיוצא בזה. מוכר על ידי חברות הביטוח. למידע נוסף ופרטים – פנו לחברת אלומה.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס