תיקון לחיצות בפח | אלומה PDR

תיקון לחיצות בפח

על הכביש ניתן למצוא נהגים זהירים. על הכביש נוהגים, למרבה הצער, גם נהגים רשלנים. אך גם הנהג הזהיר ביותר עשוי לגלות כי נגרם נזק לפח. משהו לחץ או כפף חלק זה או אחר, במרכב החיצוני. כעת באה לעזרה שיטה מיוחדת של תיקון לחיצות בפח. אנו לא מדברים על תיקון לחיצות בפח הרכב בפחחות וצבע. תיקון לחיצות בפח בשיטת pdr מיישרת את הפח, ללא כל סימן. שיטת pdr לתיקון פח הרכב מתאימה ללחיצות שלא פגמו בצבע. לאחר תיקון לחיצות בפח הרכב נראה ממש כמו חדש. לפרטים – פנו לחברת אלומה.

תיקון לחיצות בפח הרכב

תיקון לחיצות בפח בשיטה המיוחדת משיג תוצאה נהדרת. תיקון לחיצות בפח הרכב לא רק יוצר מראה כמו חדש לרכב שלכם אלא גם נחשב למהפכני מסיבה נוספת. תיקון לחיצות בפח בשיטת pdr נעשה מבלי להוריד את ערכו של הרכב! זה קורה כי שיטת pdr לתיקון פח הרכב לא מותירה כל סימן לאחר התיקון. לעומת זאת, תיקון לחיצות בפח בשיטה רגילה תמיד משאיר סימנים, בין אם בפח ובין אם בשינויי צבע.

תיקון לחיצות בפח בשיטת pdr

אם חיפשתם תיקון לחיצות בפח, חברת אלומה הינה בעלת ניסיון רב. חברת אלומה מבצעת תיקון לחיצות בפח הרכב באמצעות כלי עבודה מיוחדים ובעיקר תוך שימוש במיומנות גבוהה. תיקון לחיצות בפח בשיטת pdr מתבססת על מיומנות וניסיון, והדבר מוכח באין ספור צילומי רכבים שבהם תוקנו לחיצות וכיפופים. שיטת pdr לתיקון פח הרכב מתאימה גם לכם. תיקון לחיצות בפח על ידי חברת אלומה, לכל סוגי הרכבים.

שיטת pdr לתיקון פח הרכב

ביצוע תיקון לחיצות בפח יכול להתבצע מהכיוון הפנימי. אך ניתן לבצע תיקון לחיצות בפח הרכב גם בטיפול חיצוני. תיקון לחיצות בפח בשיטת pdr נעשה בהתאם לסוגי הלחיצות, גודלם, מיקומם. שיטת pdr לתיקון פח הרכב מוכרת על ידי חברות הביטוח. כלומר אם יש לכם ביטוח מקיף, ניתן לפעול בתיאום חברת הביטוח. לפרטים נוספים, קבלת הצעת מחיר או הסבר על הפניה לביטוח למימון תיקון לחיצות בפח פנו לחברת אלומה.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס