תיקון מכות פח באוטו | אלומה PDR

תיקון מכות פח באוטו

בזכות המכונית, כלי התחבורה הנפוץ ביותר, אנו מגיעים בקלות לכל מקום. נוסעים לעבודה. מגיעים לתיאטרון או לקולנוע. לוקחים את הילדים לחוגים או נוסעים לסידורים. גורמים שונים, למשל תאונות קלות, גורמים למכות בפח. גם ברד עשוי לגרום לכך וכן חבטות מכל סוג שהוא. כאשר הפח ניזוק, התכופף, יש לבצע תיקון מכות פח באוטו. השאלה היא, למי פונים לצורך כך. כדאי לדעת שלא רק פחחים רגילים יודעים לבצע תיקון מכות פח ברכבים. שיטה מיוחדת מסוגלת לעשות זאת, בצורה מושלמת. זוהי שיטה של תיקון מכות ברכב ללא צביעה. לאחר ביצוע תיקון מכות בפח רכב ללא צביעה הפח נראה ישר לחלוטין. ללא סימן. לביצוע תיקון מכות פח באוטו פנו לאחד מסניפי חברת אלומה.

תיקון מכות פח ברכבים

כאשר מבצעים תיקון מכות פח באוטו בשיטה הרגילה, נותרים סימנים. תיקון מכות פח ברכבים בפחחות רגילה משאיר סימנים לכך כי הפח נפגע, אחר כך תוקן ולבסוף נצבע. לעומת זאת תיקון מכות ברכב ללא צביעה לא מותיר כל סימן. תיקון מכות בפח רכב ללא צביעה מאפשר לכם לנסוע לדרכיכם בשמחה, ברכב שנראה חדש בתצורת הפח ומבחינה חיצונית. פרטים נוספים על תיקון מכות פח באוטו בשיטה מיוחדת, פנו לחברת אלומה.

תיקון מכות ברכב ללא צביעה

כעת, כמה דברים נוספים לגבי תיקון מכות פח באוטו. חשוב לדעת כי תיקון מכות פח ברכבים ניתן לבצע במימון חברות הביטוח. כן, גם כאשר מדובר על תיקון מכות ברכב ללא צביעה. זה נעשה עם או בלי השתתפות עצמית. תלוי בפוליסה. תיקון מכות בפח רכב ללא צביעה פנו לאלומה. תיקון מכות פח באוטו באישור הביטוח.

תיקון מכות בפח רכב ללא צביעה

לבסוף, נאמר כי תיקון מכות פח באוטו אפשרי לא רק לכיפופים או מכות מינימליות. ניתן לבצע תיקון מכות פח ברכבים שנפגעו באופן קל מאוד. ניתן לבצע תיקון מכות ברכב ללא צביעה גם לכיפופים יחסית גדולים. תיקון מכות בפח רכב ללא צביעה מתאים כאשר אין שריטות או פגמים בצבע. תיקון מכות פח באוטו – בכל אחד מסניפי חברת אלומה.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס