תיקון נזקים ברכב | אלומה PDR

תיקון נזקים ברכב

רכב יכול להינזק בשל סיבות שונות. תאונת דרכים. נהיגה בלתי זהירה. החלקה על כביש רטוב. בלאי טבעי או חוסר תחזוקה מספקת. הפעם, נדבר על תיקון נזקים ברכב מבחינה חיצונית בלבד. בפרט, נפרט על תיקון נזקים ברכב בשיטת pdr. נסביר מה זה תיקון נזקים ברכב בשיטת פי די אר וגם מה ההבדל שבין תיקון פי די אר לבין תיקון נזקים ברכב בפחחות מסורתית ורגילה.

תיקון נזקים ברכב בשיטת pdr

חברת אלומה מתמחה בביצוע תיקון נזקים ברכב, בעיקר תיקוני פח. לחברת אלומה התמחות מיוחדת בכל מה שקשור עם תיקון נזקים ברכב בשיטת pdr. הרעיון המרכזי של תיקון נזקים ברכב בשיטת פי די אר מבוסס על כך שהרבה נזקי פח לא באמת צריכים פחחות פלוס צבע. תיקון פי די אר מתאים בכל פעם שהפח התכופף ללא שריטות גלויות. תיקון נזקים ברכב בצורה מושלמת למשל כאשר יש נזקי ברד או בדומה לזה.

תיקון נזקים ברכב בשיטת פי די אר

תיקון נזקים ברכב בשיטת פי די אר מבצע את המלאכה ללא צורך בתוספת צבע, כך שלאחר התיקון, התוצאה מעולה. לאחר תיקון נזקים ברכב בשיטה זו אין כל סימן לכך שהפח אי פעם נפגע, נמעך או ניזוק. תיקון נזקים ברכב בשיטת pdr מתאים למגוון סוגי רכבים. תיקון פי די אר יכול להיעשות בשיתוף חברות הביטוח. קיים הסדר תיקון נזקים ברכב אצל חברת אלומה, בשיתוף כל חברות הביטוח (לבעלי ביטוח רכב מקיף).

תיקון פי די אר

על מנת להתרשם מהאיכות של תיקון נזקים ברכב בחברת אלומה, ניתן לעיין בקטלוג עשיר. ניתן לראות את מצב הרכבים לפני תיקון נזקים ברכב בשיטת pdr. ניתן לראות את ההבדל הברור, לאחר תיקון נזקים ברכב בשיטת פי די אר. ראוי לציין כי תיקון נזקים ברכב נעשה מבלי להוריד את ערך הרכב. זאת, בניגוד לביצוע עבודות פחחות וצבע מהסוג הרגיל. תיקון פי די אר נעשה על ידי עובדי חברת אלומה במקצועיות מלאה, בסניפים השונים. תיקונים בשל נזק מברד, מעיכות בשל תאונות קטנות, מעיכות מכל סיבה. אחריות מלאה לאחר הטיפול.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס