תיקון נזקי ברד באוטו | אלומה PDR

תיקון נזקי ברד באוטו

לפני זמן מה היינו עדים לסופת ברד כבדה שהתחוללה באירופה. אך לא רק באירופה מתחוללות מעת לעת סופות ברד. נזקי ברד ברכב אינם נעימים לעין. הם גם מורידים את ערך הרכב, אם לא מתקנים. גם בארץ, כמעט בכל חורף אנו רואים כמה ימים שבהם הברד מכה. אם גיליתם נזק כתוצאה מכך, אולי בגג של הרכב, אולי על הדלתות או בכל מקום אחר בפח, אל דאגה. יש שיטה מיוחדת לצורך תיקון נזקי ברד באוטו. אפשר לבצע תיקון נזקי ברד ברכב בצורה מיוחדת, בשיטת וואקום או בדרכים אחרות. חברת אלומה מתמחה במיוחד בביצוע תיקון נזקי ברד ברכבים. בין היתר, העובדים צברו ניסיון רב בביצוע תיקון נזקי ברד באוטו בשיטת PDR המהפכנית.

תיקון נזקי ברד ברכב

אל תחשבו כי תיקון נזקי ברד באוטו נעשה באופן חלקי. ניתן לבצע תיקון נזקי ברד ברכב גם במקרה שנוצרו מעיכות רבות. ניתן לבצע תיקון נזקי ברד ברכבים גם אם הכיפופים או המכות בפח נראים לעין מרחוק. אם גיליתם נזקי ברד ברכב פנו לחברת אלומה. בסניפי החברה ניתן לשמוע על כל מה שצריך לפני תיקון נזקי ברד באוטו. אפשרי גם צילום הנזק ושליחה לחברה לצורך הערכה מקדימה.

תיקון נזקי ברד ברכבים

תיקון נזקי ברד באוטו אפשרי מבלי שצריך לאחר מכן להשלים תיקוני צבע. תיקון נזקי ברד ברכב יכולים לחדש את מראה הרכב, באופן מושלם. זה מגיע עד כדי כך, עד שאי אפשר לזכור כי בכלל היו קודם לכן נזקי ברד ברכב. חיפשתם שירות תיקון נזקי ברד ברכבים? חברת אלומה, תיקון נזקי ברד באוטו שלכם, עם אחריות. אחריות למשך 5 שנים.

נזקי ברד ברכב

אפשר לבצע תיקון נזקי ברד באוטו גם במימון חברת הביטוח. לקוחות חברת אלומה שמגיעים לצורך תיקון נזקי ברד ברכב או קבלת הצעת מחיר לפני תיקון נזקי ברד ברכבים זכאים להחזר מחברת הביטוח. לפרטים נוספים בעניין זה וכדי להתרשם מהאופן שבו מבצעים תיקון נזקי ברד באוטו, פנו לאלומה. נזקי ברד ברכב ייעלמו בקרוב בזכות התיקון המסור.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס