תיקון נזקי ברד לרכב | אלומה PDR

תיקון נזקי ברד לרכב

החורף בארץ אינו נמשך ימים רבים. אולם בכל זאת, מעת לעת מכה החורף בחוזקה. מעת לעת, מורידים העננים גשם כבד וגם ברד. לאחר סופת ברד, יוצאים בעלי הרכבים החוצה ומגלים כי רכב שחנה ברחוב נפגע. למרבה המזל, יש שיטה מאוד טובה המשמשת לצורך תיקון נזקי ברד לרכב. את השיטה הזאת מבצעים אנשי חברת אלומה. מדובר על תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת pdr. חשוב לציין כי תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת פי די אר איננו מבוסס על פחחות רגילה. תיקון נזקי ברד לרכבים בשיטה זו נעשית באופן אחד. זוהי שיטה יבשה, ללא צבע. תיקון נזקי ברד לרכב בעלת יתרונות חשובים.

תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת pdr

אז מה זאת אומרת בעצם תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת pdr. מה כל כך טוב באותו תיקון נזקי ברד לרכב שאנשים מוכנים להגיע לחברת אלומה במיוחד אפילו מרחוק? הדבר הראוי לציון הוא שלאחר תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת פי די אר הקמטים והכיפופים של הפח נעלמו כלא היו. זה לא סתם תיקון נזקי ברד לרכבים שמשיג תוצאות חלקיות. לאחר ביצוע העבודה, לאחר תיקון נזקי ברד לרכב בשיטה זו, הרכב נראה כמו חדש. אין ירידת ערך.

תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת פי די אר

תיקון נזקי ברד לרכב מבוצע על ידי חברת אלומה בתיאום עם חברות הביטוח. כלומר, כמבוטחים, אתם יכולים לבקש תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת pdr. חשוב לציין כי תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת פי די אר יכול לשמש גם לכיפופי פח שנוצרו באופן אחר. לפרטים נוספים בנושא תיקון נזקי ברד לרכבים וכיצד נעשה תיקון נזקי ברד לרכב פנו לחברת אלומה.

תיקון נזקי ברד לרכבים

עוד דבר נוכל לספר על תיקון נזקי ברד לרכב. בשל הצלחת תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת pdr הלקוחות מרוצים ביותר. תיקון נזקי ברד לרכב בשיטת פי די אר נעשה במקביל למתן אחריות לכמה שנים. חיפשתם תיקון נזקי ברד לרכבים ולא ידעתם למי לפנות? תיקון נזקי ברד לרכב – בכל אחד מסניפי חברת אלומה.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס