תיקון pdr במרכז | אלומה PDR

תיקון pdr במרכז

יש הרבה מוסכים באזור המרכז. יש הרבה מאוד פחחים באזור המרכז. אבל יש רק מעט מאוד חברות שבהן יודעים לבצע תיקון pdr במרכז. ומה זה בעצם הדבר הזה, שנקרא תיקון pdr במרכז? זהו סוג מיוחד של פחחות, לא בשיטה הרגילה. זהו תיקון עיקומים בפח רכב ללא צביעה. כך מבצעים מהר וטוב תיקון מעיכות פח קטנות. רוצים לדעת עוד וגם לגבי תיקון pdr מחיר? פנו עכשיו לחברת אלומה.

תיקון עיקומים בפח רכב ללא צביעה

צביעה של תיקון פח ללא צורך, סתם מיותר. היא גם לוקחת זמן וגם מייקרת את העבודה. כלומר, אם דרוש לכם תיקון מעיכות פח קטנות, אם אתם צריכים תיקון עיקומים בפח רכב ללא צביעה, יש פתרון. חברת אלומה מומחית בביצוע תיקונים מסוג זה. מאות לקוחות מרוצים. מאות רכבים שכבר טופלו בהצלחה. תיקון pdr מחיר מנצח. לרשותכם תיקון pdr במרכז, איכותי ובמחיר נוח. לרשותכם תיקון pdr במרכז על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

תיקון מעיכות פח קטנות

אם הרכב שלכם היה מעורב בתאונה רצינית (ואני מקווים שלא היו נפגעים), ככל הנראה תיקון pdr במרכז לא יעזור לכם. במצבים כאלה, תיקון עיקומים בפח רכב ללא צביעה לא יספיק. תיקון pdr במרכז מתאים בין היתר לרכב שעבר תאונה קלה. זה מתאים לצורך תיקון מעיכות פח קטנות לרכב שנפגע למשל מכדור רגל שנבעט בעוצמה או פגיעת ברד. מעיכה של הדלת או של הבגאז', לא משנה מה, אפילו מעיכת גג הרכב, פנו לחברת אלומה. קבלו הצעה לטובת תיקון pdr מחיר והצטרפו ללקוחות המרוצים.

תיקון pdr מחיר

יש עוד דבר שחשוב לדעת לגבי תיקון pdr מחיר. לא כל כך משנה מהו הרכב שלכם, יפני, אמריקאי, צרפתי, זה לא חשוב, תיקון pdr במרכז יכול להתבצע במימון חברת הביטוח שלכם. תיקון עיקומים בפח רכב ללא צביעה, כן גם תיקון pdr במרכז, נחשב לתיקון מוכר כמו כל תיקון פחחות מהסוג המוכר. בצורה כזאת, תיקון מעיכות פח קטנות נעשה מושלם. חברת אלומה, והרכב שלכם ייראה כמו חדש. פח חלק, נקי, ישר לחלוטין, כמו קודם.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס