תיקון pdr לרכב | אלומה PDR

תיקון pdr לרכב

אם תשאלו נהג חדש מהו תיקון pdr לרכב, סביר מאוד להניח שהוא לא ידע מה לענות. למעשה, יש לא מעט נהגים וותיקים שגם הם טרם שמעו על תיקון pdr לרכב. כעת נסביר על עקרונות השיטה והיכן ניתן לבצע תיקון זה, המתאים למכות פח. ביצוע התיקון בצורה מקצועית, בחברת אלומה. מציעים תיקון pdr בתל אביב. מציעים תיקון pdr ברעננה. גם מציעים תיקון pdr בחיפה.

תיקון pdr בתל אביב

נניח שאתם מתגוררים בתל אביב. באמצע החורף ירד ברד. מצאתם נזקים של מעיכות על הפח. לא נעים, נכון? זה הזמן להבין מה זה בדיוק תיקון pdr בתל אביב. אז ככה, תיקון pdr לרכב נעשה בשיטה אחרת לעומת פחחות רגילה. תיקון pdr לרכב נעשה באמצעות החזרת הפח למקום, במיומנות גבוהה ובכלי עבודה מיוחדים. לא משנה אם מדובר על תיקון pdr ברעננה או על תיקון pdr בחיפה, לבסוף הרכב יוצא כמו חדש. לא נראה כל סימן שאי פעם בוצע תיקון.

תיקון pdr ברעננה

כאשר מגיעים לביצוע תיקון pdr ברעננה, נעשה אבחון ובדיקה שסוג הנזק ניתן לתיקון בשיטה זו. תיקון pdr לרכב מתאים בראש ובראשונה כאשר יש מעיכה נקייה. כלומר, תיקון pdr בתל אביב או תיקון pdr בחיפה מתאים כאשר אין שריטות עמוקות בצבע. כאשר לא צריך לבצע גם תיקון פח וגם ביצוע צביעה. חשוב לציין כי לאחר תיקון pdr לרכב, המעיכה נעלמת לחלוטין! חברת אלומה מבצעת את הפעולה באחריות מלאה (5 שנים).

תיקון pdr בחיפה

תיקון pdr לרכב מתאים למעיכות קטנות ומרובות.  תיקון pdr לרכב מתאים גם כאשר יש מעיכה או מכה בפח, די גדולה. לא משנה היכן יש פגיעה בפח, בעזרת הציוד הנכון, חברת אלומה והעובדים המיומנים יתקנו. משך התיקון, מהיר למדי ובהתאם לאופי הנזק וכמות העבודה שצריכים להשקיע. אם אתם מחפשים תיקון pdr בתל אביב, אם אתם מחפשים תיקון pdr ברעננה או אולי תיקון pdr בחיפה, זה לא משנה. אתם יכולים לפנות לאחד הסניפים של חברת אלומה. הסדרים עם כל חברות הביטוח. תיקון נקי ויעיל.
 

מאמרים:

העבודות שלנו:

 


לקבלת פרטים והצעת מחיר
חייגו 074-767-94-93
או מלאו את הטופס


 חברת אלומה עיצוב רכב בע"מ


סניף רעננה

התעשיה 21 רעננה

סניף חיפה-נשר

המסילה 22, נשר


1-801-371-298

allumacd@gmail.com

 

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 1-801-371-298 או מלאו את הטופס